RSS

Nikdy není pozdě začít

Jmenuji se Věra Šulceková

Letos v únoru jsem odešla do důchodu. Celý život jsem se potýkala s velkou nadváhou, vyzkoušela jsem mnoho diet, ale všechny dopadly katastroficky. Kila se vždy vrátila zpět plus i nějaká navíc.

Postupně jak přibývala kila, tak se hromadily zdravotní problémy, jako vysoký tlak, cholesterol, pálení žáhy a velké bolesti páteře. Na všechny vyjmenované problémy jsem brala léky.

Jednou mě dcera objednala k výživové poradkyni Janě Škramlíkové, moc jsem tomu nevěřila, že bych ve svých 59 letech ještě mohla zhubnout, ale moc jsem se mýlila, byl mi sestaven stravní režim na míru, k tomu jsem přidala plávání a obden rychlou chůzi s hůlkami. V  jídle vůbec nestrádám, stravu mám pravidelnou, pestrou a zdravou, ale hlavně i chutnou.

Velmi pozitivní na této redukci váhy byla i pravidelná sezení s výživovou poradkyní, znamenaly pro mne velkou psychickou podporu, za kterou moc a moc děkuji.

Za 7 měsíců jsem ubrala na váze 32kg, původně jsem měla 130kg, už nemusím nakupovat v nadměrných velikostech, ale můžu jít i do obchodu s běžnou konfekcí.

Nyní se cítím skvěle, bolesti zad se mi zmírnily na minimum a tlak a cholesterol mám v normě. Mám elánu na rozdávání, už se těším na zimu, až vyjedu na hory s běžkami.

Všem kdo se rozmýšlíte do tohoto programu jít, neváhejte, vřele doporučuji. Nikdy není pozdě začít, pod vedením Janičky Škramlíkové to dozajista dokážete jako já.

V redukci nadále úspěšně pokračuji.

…..

Když se člověk potýká dlouhodobě s nadváhou, někdy postupem času ztrácí chuť, něco s tím dělat. Paní Šulceková ji naštěstí neztratila. Od začátku se řídila mými radami, pozorně poslouchala nové a nové informace, které pak ochotně přenášela do praxe svého života. Nebála se zkoušet neznámé potraviny či způsoby jejich přípravy. Každý den vyrážela brzy ráno rychlochůzí na svou oblíbenou trasu, aby se mohla pořádně zapotit a jak se říká „dát si do těla“. Nikdy na nic neřekla „to nejde“, ale vždy přemýšlela nad tím, jak by to jít mohlo. Jsem ráda, že i po absolvování 3. měsíčního programu chodí na pravidelné kontroly a vždy přijde o pár kilo lehčí. Děkuji

 

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

 
%d bloggers like this: